1 czerwca 2022 Artykuły biurowe
3 sposoby na zrobienie więcej w krótszym czasie

Każdy z nas chciałby mieć więcej godzin w ciągu dnia, chciałby skończyć całą listę rzeczy do zrobienia i w rezultacie poczuć się dobrze. Problem w tym, że mamy określoną liczbę godzin i czasami pojawiają się problemy, które sprawiają, że nasze dobre intencje idą na marne.

Jeśli chcesz zrobić więcej w czasie, który masz do dyspozycji, ważne jest, abyś zawczasu zapoznał się z pomysłami na efektywne zarządzanie czasem.
Oto trzy superłatwe metody, które możesz wypróbować już dziś.

  1. Zadbaj o wygodę - z pewnością nie uda Ci się zrobić tyle, ile byś chciał, jeśli nie czujesz się komfortowo i odczuwasz bóle. Ergonomiczne krzesła idealnie nadają się do utrzymywania ciała w prawidłowej pozycji, ale kiedy jesteś z dala od biurka, upewnij się, że wiesz, jak siedzieć prawidłowo.
  2. Stwórz listę priorytetów - spisanie listy zadań, które musisz wykonać, a następnie uszeregowanie ich pod względem ważności jest kluczowe, ale możesz też pokusić się o oznaczenie ich kolorami, aby naprawdę wyróżnić ważne zadania! Robiąc wszystko, co w Twojej mocy, by każdego dnia zrealizować swoją listę, skupiasz swój umysł na celu. Jeśli zauważysz, że coś Cię rozprasza, wypróbuj podesty na biurko lub kabiny.
  3. Róbregularne przerwy - Może to zabrzmi nieproduktywnie, ale posłuchaj nas! Regularne przerwy pozwalają zachować skupienie i koncentrację. Jeśli będziesz starał się przetrwać spadek energii, nie będziesz wydajny. Zamiast tego rób przerwy i pij dużo wody energetyzującej! Może się również okazać, że zmiana pozycji z siedzącej na stojącą będzie dobrym bodźcem dla Twojego umysłu i pomoże Ci zrobić więcej w czasie, który masz do dyspozycji.

Czy masz jakieś wskazówki, które mógłbyś dodać?

Zobacz również
Artykuły biurowe

Zdrowy rozsądek nakazuje myśleć, że jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć, powinieneś po prostu zapytać. Ale jeśli temat jest nieco sporny lub osoba, którą pytasz, nie czuje się komfortowo...

Wstęp Dlaczego warto pracować w domu? 5 zalet pracy w domu kontra 5 wad 4 sposoby na uniknięcie rozproszenia uwagi podczas pracy w domu Dlaczego potrzebujesz domowego biura 7 rzeczy...

Podczas gdy ty no musisz projektować pełno na handlowy biurze gdy ty wybierasz pracować od domu, ty potrzebujesz mieć everything pod ręką w celu zostawać produktywnym i unikać tamte...